Puh. 010 387 5650
Liikennöimme päivittäin myös Uudellamaalla ja Pohjanmaalla.

Enset Oy Tampere

Asiakaspalvelu

010 387 5650 / tampere@enset.fi

Kuljetussuunnittelu (nouto- ja jakeluliikenne)

Jarno Jokinen

jarno.jokinen@enset.fi

050 444 3140

Ajojärjestely (Jakelu kuorma- autot)

Henri Viitanen

henri.viitanen@enset.fi

050 444 3120

Ajojärjestely (Jakelu pakettiautot)

Petri Myllymäki

050 444 3112

Ajojärjestely (Noutoliikenne)

Henri Karppanen

henri.karppanen@enset.fi

050 420 6258

Aluevastaava

Pekka Niemi

pekka.niemi@enset.fi

050 444 1090

Kuljetussuunnittelu (Runkoliikenne)

Kalle Joona

kalle.joona@enset.fi

050 444 1091

Enset Oy Turku

Asiakaspalvelu / Ajojärjestely

010 387 5656 / turku@enset.fi

Aluevastaava

Mika Salminen

mika.salminen@enset.fi

050 444 3020

Enset Oy Pori

Asiakaspalvelu / Ajojärjestely

010 387 5651 / pori@enset.fi

Aluevastaava

Tomi Helenius

tomi.helenius@enset.fi

050 420 6257

Myynti

Timo Mäenpää

timo.maenpaa@enset.fi

050 444 3160

Hallinto ja laskutus

Laskutus

Johanna Rajala

johanna.rajala@enset.fi

050 444 3080

Toimitusjohtaja

Joonas Vilola

joonas.vilola@enset.fi

050 444 3111

Hallituksen puheenjohtaja

Kalle Joona

kalle.joona@enset.fi

050 444 1091

ENSET OY

Postiosoite: PL 2, 38201 Sastamala

Y-tunnus: 1982265-3

tampere@enset.fi
Puh. 010 387 5650

Laskutustiedot (Maventa)

Yrityksen verkkolaskuosoite (EDI/OVT-tunnus):

003719822653

Yrityksen operaattoritunnus:

003721291126

Yrityksen operaattoritunnus (mikäli operaattorina pankki):

DABAFIHH

HALLINTO

Kalle Joona

kalle.joona@enset.fi

Puh. 050 444 1091

Joonas Vilola

joonas.vilola@enset.fi

Puh. 050 444 3111

Pekka Niemi

pekka.niemi@enset.fi

Puh. 050 444 1090

MYYNTI

Timo Mäenpää

timo.maenpaa@enset.fi

Puh. 050 444 3160

YHTEYDENOTTOLOMAKE